niedziela, 24 listopada 2013

Z nutką nieśmiałości....

Kto by pomyślał, że przyjdzie taki dzień kiedy założę swojego bloga... I to nie takiego zwykłego bloga, ale bloga dotyczącego decoupage. Niesamowite:)
Tak więc nastał ten dzień, kiedy zebrałam się w sobie i oto jestem:) Sama myśl o tym, że będą mogła podzielić się moją pasją jest bardzo budująca.

Może najpierw kilka słów tytułem wyjaśnienia nazwy tego bloga. Nie jestem ignorantką i znam poprawną nazwę i pisownię tego czym się zajmuję:) Jednakże zastanawiając się nad nazwą bloga przypomniało mi się jak początkowo mój mąż nazywał moje hobby - dekupajaż :) Nazwa ta bardzo przypadła mi do gustu i mówiąc szczerze - rozczula mnie i na samą myśl uśmiecham się do siebie.

Od dłuższego czasu marzyło mi się jakieś kreatywne zajęcie, tworzenie czegoś swojego. Fascynował mnie decoupage. Mogłam godzinami oglądać wspaniałe przedmioty wyczarowane przez bardzo zdolne dłonie. Chciałam tego spróbować, tylko wcześniej nie było ani czasu ani miejsca. Ale przyszedł odpowiedni moment: przeprowadzka "na swoje". Znalazł się i czas i miejsce. Chociaż nie sądziłam, że aż tyle miejsca zabierze - ku przerażeniu mojego męża, moje pudełka, farby, kleje i serwetki rozprzestrzeniają się po całym mieszkaniu w zastraszającym tempie :)

2 komentarze:

  1. Cześć Agnieszka! Ciesze się że się ujawniłaś ze Swoim hobby i talentem! Tutaj znajdziesz dużo miłych i pomocnych ludzi! Nazwa świetna, uśmiałam się! Polecam Ci dodać gadżet obserwatorzy. Nie jestem pewna czy tak to się nazywa po polsku. Wchodząc w gadżety, może dodatki (znów problem z językiem :)) u mnie jest to pierwsza pozycja w opcji: więcej dodatków/gadżetów i tam obserwatorzy stworzone prze blogger. Widzę że masz obserwatorów z google, ale nie wszyscy mogą Ci się tam dodawać...chyba...ja kiedyś nie mogłam. Przepraszam że Ci tu z instrukcjami wyjeżdżam, ale pamiętam że sama na początku nie wiedziałam co i do czego, więc może Ci się to przyda:). Miłego decupajażowania:)! Pozdrawiam ciepło i zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za dobre rady :) Przydadzą się. Chętnie wpadnę do Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...